Jak vybrat správnou velikost?

Abychom vám co nejlépe poradili s výběrem správné velikosti, oslovili jsme několik našich zákaznic a požádali je o rozměry a velikosti šatů, které si u nás objednaly. Můžete proto porovnat své míry a lépe zhodnotit, která velikost bude pro vás nejvhodnější. 

Tabulka velikostí výrobce:

- Pokud jste na rozhraní, vyberte vždy menší velikost

- Nejdůležitější je rozměr přes prsa

 Tabulka s rozměry šatů

 Velikosti podle našich zákaznic:

- vždy se ujistěte, zda vámi vybraný model má zapínání na zip či šněrování. Tuto informaci naleznete u každého produktu, pokud si rozkliknete záložku Parametry.

- u šatů na zip musí rozměry sednout téměř přesně, naopak u šatů na šněrovačku můžete počítat s benevolencí 5 i více centimetrů.  Šaty na šněrovačku si můžete roztáhnou např. na prsou či naopak stáhnout v pase tak, jak potřebujete. Šaty na šněrovačku se tedy lépe přizpůsobí vaší postavě a budete mít dobré klidně i 2 velikosti

- ideální velikost u šatů na šněrovačku je taková, když šněrování není příliš roztáhlé ani příliš utáhle (v podstatě nejde vidět), nejlépe když je "tak nějak" upřostřed :-)

Např. první zákaznice paní Petra zakoupila velikost šatů 34, velikost měla dobrou, šněrovaní však měla utáhlé co nejvíce (šněrovačka nebyla vidět), proto by ji stačila velikost 32 a šněrovačku by měla krásně přiznanou. Naopak pokud by volila šaty na zip, je vždy lepší vzít o číslo větší než u šněrování.Pokud by tedy vzala vel. 32 na šněrování, na zip bude mít dobrou velikost 34

tabulka miry zakaznic